<p>Jeden post na Facebook może dotrzeć do tysięcy potencjalnych Klientów. Nowa promocja, konkurs czy limitowana oferta może zostać zaoważona przez tysiące osób które lubią Twój profil. </p> <p>Zarówno Facebook jak i Google+ to potężne serwisy społecznościowe, aktualnie liderem jest jednak Facebook z statystykami o jakich Google+ może tylko pomarzyć. </p> <p>Każdy nowy fan Twojego profilu może przyciągnąć kolejnych. Pisane przez niego komentarze lub wystawiane Like widoczne są również dla jego znajomych. </p> <p>Twoja oferta może mieć zasięg globalny. Klienci z całego świata którzy lubią Twój profil zobaczą napisany przez Ciebie post, nową ofertę czy limitowaną promocję. </p>
 • Podstawowe informacje

  Oferujemy pozyskanie wybranej ilości fanów dla profilu Facebook w legalny sposób, poprzez kliknięcia Lubię/Like realnych osób z Polski.. Nasz system umożliwia ustalenie dobowego przytostu fanów (brak gwałtownych skoków), nie korzystamy z spam maili, spam zaproszeń czy botów, dzięki temu przyrost fanów jest bezpieczniejszy od innych rozwiązań. Użytkownicy sami decydują czy polubią daną stronę/profil i nie odchodzą po realizacji zamówienia.

  Z rosnącą liczbą fanów na Twoim profilu facebook możliwość reklamy oraz jej odbioru radykalnie się zwiększa. Każdy z dostarczonych fanów ma minimum 50 znajomych, niektórzy ponad 400. Umożliwia to dotarcie do ogromnej ilości potencjalnych Klientów - każdy komentarz czy like wystawiony przez fana na Twoim profilu widoczny jest również wsród jego znajomych. Bierzemy pod uwagę target fanów (płeć, wiek, zainteresowania), dzięki temu reklama jest skuteczniejsza.

  Nie potrzebujemy dostępu do Twojego konta, wystarczy nam adres profilu.

  Jako firma mamy możliwość wystawienia faktur VAT.

  Okres realizacji każdego pakietu uzalezniony jest od ustalonego dobowego przysrostu fanów, proponujemy:
  Pakiet 100 - 7 do 10 dni
  Pakiet 200 - 14 do 20 dni
  Pakiet 500 - 20 do 30 dni
  Pakiet 1000 - 40 dni do 60 dni

 • Ceny pakietów

  Pakiet 100 fanów - 10zł brutto (0,10zł za jednego fana)

  Pakiet 200 fanów - 20zł brutto (0,10zł za jednego fana)

  Pakiet 500 fanów - 45zł brutto (0,09zł za jednego fana)

  Pakiet 1000 fanów - 80zł brutto (0,08zł za jednego fana)

  W celu złożenia zamówienia prosimy o wypełnienie formularza.